5 * Luxusný rezort v zálive Sistiana

Referenčné číslo: RK19636
Krajina: Taliansko
Región: Jadranské pobrežie
Mesto: Sistiana
Typ reality: Luxusná nehnuteľnosť
Byt/Apartmán
Veľkosť: 86.40 m2 - 248.88 m2
 
Cena:
340.000 € - 2.100.000 € (EUR, USD, CHF, AED)

Nezáväzný dopyt

Exkluzívna rezidencia s úchvatným výhľadom sa nachádza v zálive Sistiana, len pár minút od centra Terstu a necelú hodinu od Benátok. Letisko v Terste je vzdialené iba 15 minút jazdy autom a diaľnica A4 je len 5 minút odtiaľto. Chorvátsko a Slovinsko je veľmi ľahko dostupné buď autom, alebo loďou. Z Bratislavy sa do zálivu Sistiana dostanete autom za necelých 6 hodín. Toto miesto je bohaté na kultúru, históriu i prírodné krásy. Predstavuje raj s nedotknutou prírodou, s romantickými útesmi nad morom a stredomorskou vegetáciou. Plachtenie, golf, horská turistika, jazda na koni, zábava v koktejlových baroch v zátoke alebo horská cyklistika - to je len krátky zoznam miestnych najobľúbenejších kratochvíľ.

Celý komplex sa rozprestiera na ploche 35 hektárov a pozostáva zo 460 rezidenčných jednotiek s rozlohou od 50 m2 do 400 m2. Všetky jednotky ponúkajú výhľad na more. Pri stavbe boli použité moderné materiály, ako je sklo a oceľ, ktoré boli skombinované s drevom a miestnym kameňom. Nie je tu žiadna prevádzka, smog ani hluk, ale napriek tomu sa vďaka systému podzemných parkovísk môžete dostať autom až do rezidencie. K dispozícii je 830 súkromných garážových parkovacích miest a 390 verejných garážových parkovacích miest.

Súčasťou rezortu je tiež 5 hviezdičkový luxusný hotel, ktorý ponúka priamy prístup na fantastickú súkromnú pláž, kde si môžete užiť mora v elegantnej a intímnej atmosfére Beach Clubu. Milovníci plávania tiež určite ocenia 3 priľahlé bazény. V hoteli sa nachádza reštaurácia ponúkajúca miestnu taliansku, stredomorskú, alebo medzinárodnú kuchyňu. Ďalej je tu prvotriedne spa, fitness a wellness centrum s relaxačnou miestnosťou, posilňovňou, saunou, hammam, jacuzzi a pod.

U komplexu je prístav, ponúkajúci za poplatok možnosť kotvenia. Tí, ktorí nevlastnia loď, môžu využiť služby požičovne v Yacht Clube.

Rezort zahŕňa exkluzívne rezidencie rôznych typov, ktoré charakterizuje komfort, súkromie a luxus. Kupujúci má možnosť si vybrať z niekoľkých možností (jednotky od štúdií až po apartmány s 3 spálňami so záhradou alebo terasou) v tradičných "borgo" domoch, alebo v moderných radových domoch.

Nehnuteľnosti sú predávané nezariadené, avšak sú majiteľom za príplatok ponúkané služby miestneho dizajnérskeho štúdia. Ak si budete priať, môžete využiť program ďalšieho prenájmu vašej jednotky.

Rezort zabezpečuje ostrahu 24 hodín denne. Rôzne úrovne celého komplexu sú prepojené výťahmi, ktoré zaisťujú ľahký pohyb. Pravidelná údržba, upratovanie, starostlivosť o záhradu a správa všetkých systémov vo verejných priestoroch je samozrejmosťou. Správa nehnuteľnosti a upratovacie služby sú ponúkané aj súkromným osobám. Majitelia môžu využiť aj služby concierge, či už sa jedná o zabezpečenie relaxácie v spa, alebo o gurmánsku večeru v miestnej reštaurácii.

V prípade záujmu o túto nehnuteľnosť nás prosím neváhajte kontaktovať:

Telefón: +421 949 88 00 75 
+420 734 44 50 94
Email: info@rellox.sk

Hot tips | Máme pre Vás pripravených viac než 6000 nehnuteľností z celého sveta Kompletná ponuka

Chcem dostávať ponuky a novinky o (zahraničných) realitách zadarmo priamo na môj e-mail: