Apartmán s dvoma terasami v Santa Caterina

Referenčné číslo: IM17466
Krajina: Taliansko
Región: Livigno & Bormio
Mesto: Valfurva
Typ reality: Byt/Apartmán
Veľkosť: 80.00 m2
 
Cena:
270.000 € (EUR, USD, CHF, AED)

Nezáväzný dopyt

Zariadený apartmán s dvoma terasami a garážou v cene. Skvelá lokalita v blízkosti centra a ski - areálu Santa Caterina Valfurva.

V jednom z najnavštevovanejších lyžiarskych stredísk v talianskych Dolomitoch, neďaleko mesta Bormio, ponúkame krásny vybavený apartmán v alpskej rezidencii, v Santa Caterina Valfurva. Nachádza sa v príjemnej lokalite, v blízkosti ski - areálu s desiatkami upravených bielych plání a bežeckých tratí v krásnej prírodnej scenérii Dolomitov. V blízkosti je k dispozícii nespočetne kultúrneho, spoločenského a gastronomického vyžitia a spolu s perfektnými službami je toto miesto snom každého milovníka hôr.

Vybavený priestranný apartmán o rozlohe 80 m² sa skladá z obývacej časti s posedením pri televízii, kuchynského kúta s jedálenským stolom a priamym vstupom na terasu. Vybavenie je veľmi vkusné a ponúka všetko potrebné. Spánkovú zónu tvoria 2 priestranné spálne s úložnými priestormi; 1 spálňa má vlastnú terasu s výhľadom do zelene. Obe spálne disponujú vlastnými úložnými priestormi. V cene apartmánu je kryté parkovacie státie. Tento byt je skvelým riešením pre rodinu s deťmi, ktorá ocení blízkosť zjazdovky, okolitú prírodu, ktorá ponúka priestor k hrám či prechádzkam, a v neposlednom rade tiež ponúkané skvelé služby.

V prípade záujmu o túto nehnuteľnosť nás prosím neváhajte kontaktovať:

Telefón: +421 949 88 00 75 
+420 734 44 50 94
Email: info@rellox.sk

Hot tips | Máme pre Vás pripravených viac než 6000 nehnuteľností z celého sveta Kompletná ponuka

Chcem dostávať ponuky a novinky o (zahraničných) realitách zadarmo priamo na môj e-mail: