Apartmány v dochádzkovej vzdialenosti od lanovky v srdci Zillertalu

Referenčné číslo: TC18508
Krajina: Rakúsko
Región: Zillertal/Hintertux
Mesto: Mayrhofen
Typ reality: Byt/Apartmán
Nové projekty
Investičné príležitosti
Veľkosť: 49.84 m2
 
Cena:
369.000 € (EUR, USD, CHF, AED)

Predané

Príjmy z prenájmu až 4,88%! Posledný apartmán na predaj!

Ponúkané apartmány budú postavené v prvotriednej lokalite v srdci Mayrhofenu. Vybrať si môžete z apartmánov s 1-3 spálňami. Ku všetkým apartmánom patrí balkón alebo terasa, odkiaľ je Vám zaručený vždy krásny výhľad na majestátne hory Zillertalu. Nech už si vyberiete akýkoľvek z ponúkaných apartmánov, chybu určite neurobíte.

Krásne apartmány v sebe miešajú tradičný alpský a moderný štýl vybavenia. Hojne používanými materiálmi drevo, kameň a sklo. Zariadenie apartmánov, rovnako tak ako parkovacie miesto v podzemnej garáži a pivnica, zahrnuté v cene.

Komplex je situovaný v dochádzkovej vzdialenosti od lanovky v Mayrhofenu. Lanovka Vás vyvezie k alpským vrcholkom, kde na Vás čaká 135 km zjazdoviek rôznych obtiažností v jednej z najobľúbenejších a najlepších alpských destinácií. Neďaleko Mayrhofenu (cca 19 km) leží ľadovec Hintertux, na ktorom sa ako na jedinom alpskom ľadovci dá lyžovať po celý rok.

V bezprostrednej blízkosti rezidencie nájdete mnoho obchodov, reštaurácií, apres ski barov apod.

Kúpa týchto apartmánov predstavuje aj bezpečnú a výnosnú investíciu. Apartmány sú určené ku kombinácii vlastného užívania a ďalšieho prenájmu. V čase, keď svoj apartmán nevyužívate, poskytnete ho na prenájom turistom. Prenájom pre Vás zabezpečí profesionálna agentúra, takže pre vlastníka nevznikajú v súvislosti s prenájmom žiadne starosti. Ten iba inkasuje príjmy z prenájmu apartmánu.

Z toho spôsobu užívania nehnuteľnosti vyplýva pre kupujúceho ešte jedna príjemná výhoda - pri kúpe apartmánu usporí DPH z kúpnej ceny. DPH mu bude finančným úradom vrátený späť.

Mayrhofen je najväčšie mesto Zillertalského údolia. Je obklopené 55 trojtisícovými vrcholmi. Zillertal láka návštevníkov z celého sveta po celý rok. Mayrhofen je horské mestečko ležiace len 45 minút jazdy od letiska v Innsbrucku a 90 minút od letiska v Mníchove. Cesta autom z Bratislavy trvá necelých 6 hodín (cca 540 km), cesta z Brna potom cca 6,5 hodiny (cca 600 km).

Dokončenie sa predpokladá na 31.3.2018.

Zaujala Vás ponúkaná nehnuteľnosť? Radi Vám odpovieme ďalšie otázky, či zabezpečíme prehliadku nehnuteľnosti. Spoločnosť Rellox ponúka nehnuteľnosť priamo od developera a kupujúci neplatí realitnú províziu.


V prípade záujmu o túto nehnuteľnosť nás prosím neváhajte kontaktovať:

Telefón: +421 949 88 00 75 
+420 734 44 50 94
Email: info@rellox.sk

Hot tips | Máme pre Vás pripravených viac než 6000 nehnuteľností z celého sveta Kompletná ponuka

Chcem dostávať ponuky a novinky o (zahraničných) realitách zadarmo priamo na môj e-mail: