Krásny apartmán pri centre Val di Fassa

Referenčné číslo: VG18727
Krajina: Taliansko
Región: Dolomity
Mesto: Moena - Val di Fassa
Typ reality: Byt/Apartmán
Veľkosť: 80.00 m2
 
Cena:
450.000 € (EUR, USD, CHF, AED)

Nezáväzný dopyt

Pekný mezonetový apartmán s dostatkom priestoru. V tesnej blízkosti centra a lyžiarskeho areálu, napriek tomu pokojná lokalita. V cene parkovacie státie.

Iba pár metrov od centra mestečka Moena, ktoré leží v srdci lyžiarskeho areálu Val di Fassa, v skvelej dostupnosti obľúbeného a známeho lyžiarskeho areálu, ponúkame útulný apartmán na predaj. Jedná sa o byt v skvelom stave, ktorý je ihneď pripravený k nasťahovaniu. Apartmán rozlohu 80 m2 a k dispozícii vlastný vchod zvonku a rozprestiera sa na 2. poschodiach. Skladá sa z obývacej časti s dostatkom priestoru pre posedenie pre celú rodinu, kuchyne s jedálenskou časťou, ďalej na poschodí 2 spální a 2 kúpeľní. Apartmán ponúka dostatok miesta pre rodinu s deťmi či pre partiu priateľov. Ti zaiste ocenia blízkosť spoločenského vyžitia v meste, rovnako tak ako mnoho vonkajších či vnútorných aktivít pre deti a ich rodičov po celý rok. Apartmán v cene kryté parkovacie miesta. V byte je k dispozícii balkón s pekným výhľadom do okolia.

Val di Fassa je lyžiarska oblasť s 9 skiareálmi, 86 lanovkami a so systémom programovaného umelého zasnežovania na celej rozlohe. Cez 220 km zjazdoviek spája lyžiarsku oblasť Fassa s ostatnými areálmi v údoliach točiacich sa okolo masívu Sella a pridáva sa k 500 km zjazdoviek, ktoré súčasťou DolomitySuperski. Údolie Fassa je nezabudnuteľné pre svoje nádherné panorámy na najznámejšie vrcholy Dolomitov. Dva skipasy umožňujú lyžovanie kdekoľvek: Val di Fassa/Carezza je platný pre všetky lanovky z Canazei do priesmyku Costalunga, zatiaľ čo skipas Trevalli platí v oblasti Moena - údolia Fiemme.

V prípade záujmu o túto nehnuteľnosť nás prosím neváhajte kontaktovať:

Telefón: +421 949 88 00 75 
+420 734 44 50 94
Email: info@rellox.sk

Hot tips | Máme pre Vás pripravených viac než 6000 nehnuteľností z celého sveta Kompletná ponuka

Chcem dostávať ponuky a novinky o (zahraničných) realitách zadarmo priamo na môj e-mail: