Luxusné podkrovné byty v chalete v Bormio

Referenčné číslo: IM18654
Krajina: Taliansko
Región: Livigno & Bormio
Mesto: Bormio
Typ reality: Byt/Apartmán
Nové projekty
Veľkosť: 74.00 m2
 
Cena:
300.000 € (EUR, USD, CHF, AED)

Nezáväzný dopyt

Luxusné nové podkrovné apartmány v alpskom chalete. Vysoký štandard bývania s nádychom luxusu. Lyžiarsky areál je v dobrej dostupnosti, rovnako tak ako nákupné možnosti a spoločenské vyžitie. Garáž a pivnica v cene.

V pokojnej, ale centrálnej časti mesta Bormio, vo skvelej dostupnosti lyžiarskeho areálu (zjazdoviek, lanoviek, bežeckých tratí) a na dosah centra mesta (reštaurácie, bary, nákupné možnosti, spoločenské vyžitie), ponúkame 2 krásne podkrovné apartmány na predaj. Jedná sa o unikátny projekt alpskej rezidencie, tzv. Chaletu. Vyznačuje sa vysokou kvalitou použitých materiálov, ako kvalitného dreva či mramoru v kúpeľniach. Perfektne riešené obklady a podlahy zaručujú nízku energetickú náročnosť v prípade vykurovania. Každý apartmán disponuje obývacou izbou s veľkým oknom, odkiaľ sa ponúkajú krásne výhľady priamo z pohodlia a tepla domova. Súčasťou je kuchynský kút s jedálenskou časťou a dve priestranné spálne. Súčasťou je sociálne zariadenie s kúpeľňou s kvalitnými obkladmi. V objekte je k dispozícii výťah. V cene je garáž v objekte.

Malebné mestečko Bormio je jedno z najznámejších lyžiarskych stredísk v Taliansku. Z vrcholu hory Cima Bianca sa tiahnu široké zjazdovky spolu s majstrovskou zjazdovkou "Stelvio". Medzi vrcholom a Bormiom je rozdiel neuveriteľných 1800 m a kulisa z mesta i z vrcholu je nezabudnuteľná. Bormio ponúka širokú škálu lyžovania - tomu zodpovedajú aj dĺžky ľahkých a stredne ťažkých zjazdoviek, ktoré rýchlo prechádzajú z horských plání do lesnatých partií. K najťažším zjazdom patrí vrcholová zjazdovka Betulle. Centrom všetkého diania je pešia zóna v Bormiu tzv. Via Roma s mnohými obchodmi, barmi a reštauráciami, kam môžete po lyžovaní vyraziť. K relaxácii Vám pomôžu miestne termálne kúpele. V Bormiu sa pravidelne konajú majstrovstvá sveta v zjazdovom lyžovaní, ale môžete tu stráviť aj nezabudnuteľnú letnú dovolenku. Lyžiarske stredisko Bormio možno rozdeliť na časť pri meste Bormio s vrcholom Cima Bianca a vzdialenejšie Santa Caterina. Zaujímavosťou je, že práve pri Bormiu sa schádzajú tri údolia: Valfurva/Santa Caterina, Valdidentro a Valdisotto.

V prípade záujmu o túto nehnuteľnosť nás prosím neváhajte kontaktovať:

Telefón: +421 949 88 00 75 
+420 734 44 50 94
Email: info@rellox.sk

Hot tips | Máme pre Vás pripravených viac než 6000 nehnuteľností z celého sveta Kompletná ponuka

Chcem dostávať ponuky a novinky o (zahraničných) realitách zadarmo priamo na môj e-mail: