Moderné radové domy s nádherným výhľadom

Referenčné číslo: VG19903
Krajina: Taliansko
Región: Dolomity
Mesto: Bellamonte
Typ reality: Rodinný dom/Vila
Nové projekty
Veľkosť: 100.00 m2
 
Cena:
450.000 € (EUR, USD, CHF, AED)

Predané

Ponúkame rezort moderných radových domov v oblasti Bellamonte u obľúbeného horského strediska Predazzo v hornej časti údolia Val di Fiemme. Jednoznačnou prednosťou je poloha rezortu - len 2 km od lyžiarskeho strediska Alpe Lusia a 6 km od parku Paneveggio - S. Martino di Castrozza. Oblasť ponúka vynikajúce podmienky pre pešiu turistiku, jazdu na bicykloch, zjazdové lyžovanie či bežkovanie.

Budovy sú energeticky úsporné a sú postavené z materiálov, ktoré sú certifikované pre bývanie šetrné voči životnému prostrediu. K dispozícii zostáva niekoľko jednotiek. Ich rozloha je celkom 100 m2, ktorá je rozložená medzi suterén, prízemie a prvé poschodie. Zahŕňajú priestrannú obývaciu izbu s kuchynským kútom, privátnu záhradu, 2 dvojlôžkové spálne, balkóny, 2 kúpeľne, pivnicu a dve parkovacie miesta v podzemnej garáži. K domom patrí aj súkromné vonkajšie parkovacie miesto. Rezort bol postavený v roku 2012.

V okolí sa nachádza wellness centrum, futbalové ihrisko, tenisové kurty, cyklotrasy, parky, detské ihriská, športoviská, lyžiarsky rezort, obchody a supermarket.

Zaujala Vás ponúkaná nehnuteľnosť? Radi Vám zodpovieme ďalšie otázky, či zaistíme prehliadku nehnuteľnosti v Taliansku. Kontaktujte nás.

V prípade záujmu o túto nehnuteľnosť nás prosím neváhajte kontaktovať:

Telefón: +421 949 88 00 75 
+420 734 44 50 94
Email: info@rellox.sk

Hot tips | Máme pre Vás pripravených viac než 6000 nehnuteľností z celého sveta Kompletná ponuka

Chcem dostávať ponuky a novinky o (zahraničných) realitách zadarmo priamo na môj e-mail: