Nádherný svetlý apartmán blízko historického centra Bormia

Referenčné číslo: IM19804
Krajina: Taliansko
Región: Livigno & Bormio
Mesto: Bormio
Typ reality: Byt/Apartmán
Veľkosť: 75.00 m2
 
Cena:
270.000 € (EUR, USD, CHF, AED)

Predané

Dovoľujeme si Vám ponúknuť tento nádherný svetlý apartmán, ktorý sa nachádza v blízkosti historického centra Bormio v Taliansku. Všetku občiansku vybavenosť nájdete v pešej vzdialenosti. Miestne lyžiarske strediská ponúkajú skvelé podmienky pre milovníkov lyžovania a iných zimných športov.

Apartmán sa nachádza v 2. poschodí. Obytná plocha o výmere 75 m2 sa skladá z obývacej izby s oddelenou kuchyňou, spálne a kúpeľne. K apartmánu patria aj dva balkóny, z ktorých si môžete užívať nádherný výhľad na hory.

Apartmán bude odovzdaný čiastočne zariadený nábytkom. Parkovanie a pivnica sú súčasťou ponuky.

V budove je k dispozícii výťah.

V mieste sa nachádza aj lyžiarska oblasť Santa Caterina Valfurva, ktorá v roku 2005 bola spolu so strediskom Bormio dejiskom majstrovstiev sveta v alpskom lyžovaní, ponúka vynikajúce snehové podmienky a 35 km zjazdoviek. Vyskúšať môžete aj nočné lyžovanie. Na bežkách sa môžete prejsť rozprávkovou krajinou po perfektne upravených bežeckých trasách. Výhodou je blízkosť známych lyžiarskych stredísk Livigno a Bormio.

Oblasť Livigno a Bormio

Ponúkame vám ku kúpe ski nehnuteľnosti v blízkosti lanoviek a zjazdoviek a rodinné domy v lokalitách Livigno, Bormio, Valfurva, Valdidentro a Valdisotto. Livigno je jednou z najvyhľadávanejších lyžiarskych oblastí medzi slovenskými návštevníkmi talianskych hôr. Geograficky už nepatrí pod Dolomity, ale pod talianske Alpy. Nachádza sa v otvorenom údolí rieky Aqua Granda v nadmorskej výške 1.800 metrov, v bezprostrednej blízkosti hraníc so Švajčiarskom. Práve spojenie so Švajčiarskom cezhraničným tunelom Munt la Schera privádza do Livigna milovníkov lyžovania z celej Európy. Môžete si tu užiť celkom 115 kilometrov skvele upravených zjazdoviek, slnečné počasie, vynikajúcu taliansku kuchyňu, reštaurácie a kaviarne. Aj v lete tu môžete stráviť nezabudnuteľnú aktívnu dovolenku.

A to nie je všetko. Livigno požíva štatútu bezcolnej zóny - neplatí sa tu DPH a spotrebné dane. Za výhodné ceny tu môžete nakúpiť najmä odevy, pohonné hmoty, alkohol a parfumériu.

To všetko robí z Livigna bohaté mestečko v Alpách, ktoré celoročne láka návštevníkov zo Slovenska a z celej Európy. Výhodou je ľahká dostupnosť zo Slovenska oproti iným rezortom v Dolomitoch (cca 750 km z Bratislavy do Livigna.)

Neďaleké alpské stredisko Bormio (iba 35 km od Livigna) je vyhlásené najmä pravidelným organizovaním pretekov svetového pohára v alpskom lyžovaní na zjazdovke Pista Stelvio.

Máte záujem o kúpu nehnuteľnosti v oblasti Livigno a Bormio v Taliansku? Kontaktujte nás, radi pre Vás zabezpečíme prehliadky vhodných nehnuteľností.

V prípade záujmu o túto nehnuteľnosť nás prosím neváhajte kontaktovať:

Telefón: +421 949 88 00 75 
+420 734 44 50 94
Email: info@rellox.sk

Hot tips | Máme pre Vás pripravených viac než 6000 nehnuteľností z celého sveta Kompletná ponuka

Chcem dostávať ponuky a novinky o (zahraničných) realitách zadarmo priamo na môj e-mail: