Apartmán iba 200 metrov od lanovky

Referenčné číslo: VG19906
Krajina: Taliansko
Región: Dolomity
Mesto: Alba di Canazei
Typ reality: Byt/Apartmán
Veľkosť: 115.00 m2
 
Cena:
520.000 € (EUR, USD, CHF, AED)

Nezáväzný dopyt

200 metrov od lanovky

Ponúkame krásny apartmán, ktorý vďaka svojej polohe nadchne predovšetkým lyžiarskych nadšencov. Nachádza sa iba 200 metrov od lanovky, ktorá vás vyvezie do oblasti Ciampac spojené s celou Sellarondou. Oblasť ponúka nádherný panoramatický výhľad na Sassolungo, na masív Sella a na Marmoladu, "Kráľovnú Dolomitov". Lyžiarske stredisko Ciampac je priamo napojená na lyžiarsku oblasť Buffaure (Pozza di Fassa), Belvedere a na okruh Sellaronda.

Apartmán má rozlohu 115 m2 a patrí k nemu terasa o veľkosti 28 m2. Apartmán zahŕňa vstupnú chodbu, kuchyňu, veľkú obývaciu izbu s pecou, kúpeľňu, spálňu s poschodovou posteľou, veľkú spálňu, ďalšiu kúpeľňu so sprchou a hydromasážnou vaňou a terasu. Súčasťou ponuky sú aj 2 garážové parkovacie miesta a 2 vonkajšie parkovacie miesta.

Dom, v ktorom sa apartmán nachádza, bol postavený v roku 1980. Je trojposchodový a zahŕňa celkom 14 bytových jednotiek. V blízkosti domu sa nachádzajú športoviská, cyklotrasy, detské ihrisko, bary, obchody, supermarket a lyžiarske vleky.

Zaujala Vás ponúkaná nehnuteľnosť? Radi Vám zodpovieme ďalšie otázky, či zaistíme prehliadku nehnuteľnosti v Taliansku. Kontaktujte nás.

V prípade záujmu o túto nehnuteľnosť nás prosím neváhajte kontaktovať:

Telefón: +421 949 88 00 75 
+420 734 44 50 94
Email: info@rellox.sk

Hot tips | Máme pre Vás pripravených viac než 6000 nehnuteľností z celého sveta Kompletná ponuka

Chcem dostávať ponuky a novinky o (zahraničných) realitách zadarmo priamo na môj e-mail: