Báječný apartmán uprostred krásnej alpskej prírody

Referenčné číslo: IM19801
Krajina: Taliansko
Región: Livigno & Bormio
Mesto: San Nicoló Valfurva
Typ reality: Byt/Apartmán
Veľkosť: 70.00 m2
 
Cena:
249.000 € (EUR, USD, CHF, AED)

Nezáväzný dopyt

Dovoľujeme si Vám ponúknuť tento báječný apartmán, ktorý sa nachádza uprostred krásnej alpskej prírody v oblasti San Nicoló Valfurva v Taliansku. V blízkosti sa nachádza obľúbené lyžiarske stredisko, ktoré ponúka veľa zjazdoviek, vlekov a bežkárskych dráh.

Apartmán disponuje obytnou plochou o rozlohe 70 m2 a pozostáva z obývacej izby, 2 spální, kuchyne a kúpeľne. V obývacej izbe sa nachádza krb, ktorý nabáda k romantickým večerom pri poháriku. Apartmán poskytuje nádherný výhľad na hory.

K apartmánu patrí aj záhrada. Garáž a pivnica sú samozrejmosťou.

Lyžiarsky región Santa Caterina Valfurva, ktorá v roku 2005 bola spolu so strediskom Bormio dejiskom majstrovstiev sveta v alpskom lyžovaní, ponúka vynikajúce snehové podmienky a 35 km zjazdoviek. Vyskúšať môžete aj nočné lyžovanie. Na bežkách sa môžete prejsť rozprávkovou krajinou po perfektne upravených bežeckých trasách. Výhodou je blízkosť známych lyžiarskych stredísk Livigno a Bormio.

Oblasť Livigno a Bormio

Ponúkame vám ku kúpe ski nehnuteľnosti v blízkosti lanoviek a zjazdoviek a rodinné domy v lokalitách Livigno, Bormio, Valfurva, Valdidentro a Valdisotto. Livigno je jednou z najvyhľadávanejších lyžiarskych oblastí medzi slovenskými návštevníkmi talianskych hôr. Geograficky už nepatrí pod Dolomity, ale pod talianske Alpy. Nachádza sa v otvorenom údolí rieky Aqua Granda v nadmorskej výške 1.800 metrov, v bezprostrednej blízkosti hraníc so Švajčiarskom. Práve spojenie so Švajčiarskom cezhraničným tunelom Munt la Schera privádza do Livigna milovníkov lyžovania z celej Európy. Môžete si tu užiť celkom 115 kilometrov skvele upravených zjazdoviek, slnečné počasie, vynikajúcu taliansku kuchyňu, reštaurácie a kaviarne. Aj v lete tu môžete stráviť nezabudnuteľnú aktívnu dovolenku.

A to nie je všetko. Livigno požíva štatútu bezcolnej zóny - neplatí sa tu DPH a spotrebné dane. Za výhodné ceny tu môžete nakúpiť najmä odevy, pohonné hmoty, alkohol a parfumériu.

To všetko robí z Livigna bohaté mestečko v Alpách, ktoré celoročne láka návštevníkov zo Slovenska a z celej Európy. Výhodou je ľahká dostupnosť zo Slovenska oproti iným rezortom v Dolomitoch (cca 750 km z Bratislavy do Livigna.)

Neďaleké alpské stredisko Bormio (iba 35 km od Livigna) je vyhlásené najmä pravidelným organizovaním pretekov svetového pohára v alpskom lyžovaní na zjazdovke Pista Stelvio.

Máte záujem o kúpu nehnuteľnosti v oblasti Livigno a Bormio v Taliansku? Kontaktujte nás, radi pre Vás zabezpečíme prehliadky vhodných nehnuteľností.

V prípade záujmu o túto nehnuteľnosť nás prosím neváhajte kontaktovať:

Telefón: +421 949 88 00 75 
+420 734 44 50 94
Email: info@rellox.sk

Hot tips | Máme pre Vás pripravených viac než 6000 nehnuteľností z celého sveta Kompletná ponuka

Chcem dostávať ponuky a novinky o (zahraničných) realitách zadarmo priamo na môj e-mail: