Časť domu - apartmán so 4 spálňami blízko golfu a ski-areálu

Referenčné číslo: VG18728
Krajina: Taliansko
Región: Dolomity
Mesto: Moena - Val di Fassa
Typ reality: Rodinný dom/Vila
Veľkosť: 200.00 m2
 
Cena:
590.000 € (EUR, USD, CHF, AED)

Nezáväzný dopyt

Časť domu - priestranný viacizbový apartmán s balkónom, terasou a vlastnou záhradkou. Vhodné pre veľkú rodinu či skupinu priateľov. V blízkosti golfové ihriská a ski-areál. Skvelý východiskový bod pre túry!

V mestečku Moena, ktoré tvorí jadro lyžiarskeho raja Val di Fassa, ponúkame časť krásneho domu - 4 izbový apartmán v skvelej lokalite. Iba pár metrov od neho sa nachádza mnoho príležitostí k športovému či spoločenskému vyžitiu. tu golfové ihriská, športový lyžiarsky areál, bežecké trate, skvelé trasy pre pešie túry a ďalšie športové zariadenia. Mestečko Moena ponúka kultúrne a spoločenské vyžitie, obchody, bary a skvelé reštaurácie. Samotný apartmán má k dispozícii balkón, priestrannú terasu a tiež predzáhradku, ktorá sa predovšetkým v teplých mesiacoch stane obľúbeným miestom pre oddych či grilovanie. Aparmán rozlohu 200 m2 a rozprestiera sa na 2 poschodiach. Skladá sa z obývacej časti s dostatkom priestoru pre posedenie pre celú rodinu, kuchyňu s jedálenskou časťou, ďalej na poschodí k dispozícii 4 ložnice a 3 kúpeľne. Všetko je v perfektnom stave, okamžite pripravené na nasťahovanie. Apartmán ponúka dostatok miesta pre rodinu s deťmi či pre partiu priateľov. Apartmán  na prízemí tzv. tavernu - využiteľné ako jedáleň či pivnica.

Val di Fassa je lyžiarska oblasť s 9 skiareálmi, 86 lanovkami a so systémom programovaného umelého zasnežovania na celej rozlohe. Viack ako 220 km zjazdoviek spája lyžiarsku oblasť Fassa s ostatnými areálmi v údoliach točiacich sa okolo masívu Sella a pridáva sa k 500 km zjazdoviek, ktoré súčasťou DolomitySuperski. Údolie Fassa je nezabudnuteľné pre svoje nádherné panorámy na najznámejšie vrcholy Dolomitov. Dva skipasy umožňujú lyžovanie kdekoľvek: Val di Fassa/Carezza je platný pre všetky lanovky z Canazei do priesmyku Costalunga, zatiaľ čo skipas Trevalli platí v oblasti Moena - údolia Fiemme.

V prípade záujmu o túto nehnuteľnosť nás prosím neváhajte kontaktovať:

Telefón: +421 949 88 00 75 
+420 734 44 50 94
Email: info@rellox.sk

Hot tips | Máme pre Vás pripravených viac než 6000 nehnuteľností z celého sveta Kompletná ponuka

Chcem dostávať ponuky a novinky o (zahraničných) realitách zadarmo priamo na môj e-mail: