Costa del Sol: Miesto narodenia si nevyberáte, miesto k životu áno

Čas dovolenky skončil, vy ste opäť upadli do stereotypu a pritom túžite byť späť na dlhej piesočnatej pláži, cítiť morský vánok, teplo, slnko a pokoj?

Možno vás to prekvapí, ale druhý domov pri mori na pobreží Španielska, je jasnou voľbou pre čoraz viac Slovákov. Pridajte sa k nim aj vy. Predstavujeme nové apartmány na predaj v prvej línii pri mori na Costa del Sol v Španielsku.

Vďaka svojmu unikátnemu umiestneniu v centre prestížnej Estepony a pritom priamo pri dlhej piesočnej pláži vytvára plnohodnotný druhý domov pri mori a zároveň skvelú investíciu. Investíciu, u ktorej vám peniaze plnia váš sen. Bez veľkých rizík, bezpečne. Kúpte si nový apartmán v prvej línii pri mori v španielskej Estepone a užívajte si ho kedykoľvek v roku. Pracujte odtiaľto, bavte sa tu s priateľmi, žite so svojou rodinou naplno.

Čaká na vás strešný infinity bazén, priestranné terasy, jacuzzi, fitness či privátne parkovacie miesta. Apartmány sú vďaka celoročnému priamemu leteckému spojeniu do Málagy veľmi dobre dostupné. Ceny apartmánov začínajú už na 425 000 EUR. Kupujúci neplatí realitnú províziu!

Pozrite sa na vzorový byt:

S projektom sa mohli zoznámiť aj čitatelia magazínu Mercedes Benz v čísle 3/2019. Vyberte si to najlepšie miesto pre svoju rodinu. Všetko ostatné nechajte na nás. Radi vás prevedieme celým nákupným procesom v Španielsku. Pre viac informácií nás prosím kontaktujte.

Chcem dostávať ponuky a novinky o (zahraničných) realitách zadarmo priamo na môj e-mail:

Hot tips | Máme pre Vás pripravených viac než 6000 nehnuteľností z celého sveta Kompletná ponuka

Chcem dostávať ponuky a novinky o (zahraničných) realitách zadarmo priamo na môj e-mail: