Krásny apartmán vo Val di Fiemme s terasou

Referenčné číslo: VG18828
Krajina: Taliansko
Región: Dolomity
Mesto: Val di Fiemme
Typ reality: Byt/Apartmán
Veľkosť: 65.00 m2
 
Cena:


Nezáväzný dopyt

Krásny rustikálny apartmán v príjemnom prostredí. Unikátne výhľady na Lagorai z terasy, k dispozícii záhrada. K dispozícii chladnička, rúra a práčka.

V krásnom prostredí obľúbeného lyžiarskeho strediska Val di Fiemme, ponúkame unikátny zariadený apartmán v alpskej rezidencii. Apartmán má rozlohu 65 m2 a nachádza sa na prízemí. K dispozícii je priestranná terasa s krásnymi výhľadmi na vrcholky Dolomitov, napr. Catena del Lagorai. K dispozícii je aj záhrada, patriaci k objektu, ktorú určite využijete predovšetkým v letných mesiacoch. Apartmán je dispozične riešený: obývacia časť s jedálenskou časťou, kuchynský kút, predsieň, spálňa s manželskou posteľou, spálňa s poschodovou posteľou a samozrejmosťou je kúpeľňa s WC.

Val di Fiemme ako jedno z najnavštevovanejších lyžiarskych stredísk z celého Talianska ponúka úžasné lyžovanie v Dolomitoch. Nájdete tu slniečko, široké zjazdovky, nepředražené služby, viac ako 140 km zjazdoviek rôznych stupňov obtiažnosti a ďalej so skipasom Dolomiti Superski tiež možnosť lyžovania v ostatných dolomitských lyžiarskych stredísk. (napr. Ski center Latemar). Jednoducho skvelá dovolenka v Dolomitoch. Vo Fiemme sa nachádza päť lyžiarskych areálov. Na jednoduchých, maximálne stredne ťažkých carvingových svahoch sa dá stráviť ideálna rodinná dovolenka. Športovci si môžu užiť zďaleka najčiernejšie príkryté zjazdovky strediska - 6 km dlhej zjazdovky Olympia v Alpe Cermis, a v Alpe Lusia zase severných svahov inak slnečného pohodového areálu. Mimoriadnu snehovú istotu majú vysokohorské zjazdovky v Passo Rolle. Ponúka takmer v každom areáli najmodernejšie lanovky a takmer kompletné pokrytie lyžiarskych terénov výkonným systémom umelého zasnežovania.
Veľkou výhodou pre automobilistov je skutočnosť, že okrem posledných 20 km vedie ich príjazdová cesta stále po diaľnici!

V prípade záujmu o túto nehnuteľnosť nás prosím neváhajte kontaktovať:

Telefón: +421 949 88 00 75 
+420 734 44 50 94
Email: info@rellox.sk

Hot tips | Máme pre Vás pripravených viac než 6000 nehnuteľností z celého sveta Kompletná ponuka

Chcem dostávať ponuky a novinky o (zahraničných) realitách zadarmo priamo na môj e-mail: