Podkrovný apartmán s úžasným výhľadom

Referenčné číslo: VG19907
Krajina: Taliansko
Región: Dolomity
Mesto: Moena
Typ reality: Byt/Apartmán
Veľkosť: 116.00 m2
 
Cena:
590.000 € (EUR, USD, CHF, AED)

Nezáväzný dopyt

Ponúkame krásny apartmán iba 5 minút od centra mesta Moena ležiaci v samom srdci údolia Val di Fassa. Nachádza sa na výjazde smerom k priesmyku a k lyžiarskej oblasti Passo San Pellegrino. Moena je nazývaná vílou Dolomitov pre ružovo sfarbené dolomitské vrcholy pri východe a západe slnka. Leží v nadmorskej výške 1100 metrov a má približne 2000 obyvateľov. Lokalita získala za podporu udržateľného cestovného ruchu ocenenie Green Destinations Awards. V turistickej sezóne je sem povolený vstup len pešo či alternatívnymi dopravnými prostriedkami (elektrické bicykle a pod.).

Oblasť je celoročne obľúbená medzi milovníkov outdoorových športov. V lete môžete využiť nespočet turistických a cyklistických trás obklopených kvetnatými zelenými pláňami s úžasným výhľadom na horský masív. V zime vás nadchnú zasnežené dolomitské vrcholy Sella, Catinaccio a Latemar. Zalyžovať si môžete v známom lyžiarskom stredisku Alpe Lusia. Oblasť je vyhľadávaná tiež medzi bežkármi, ktorí si užívajú nádherné trasy v stredisku Alochet len 2 km od priesmyku San Pellegrino. Priamo v Moene začína závod Marcialonga di Fiemme e Fassa, najvýznamnejší taliansky závod v bežeckom lyžovaní, ktorý sa koná každý rok v januári.

Apartmán je vybudovaný celý z dreva podľa princípov ekologickej stavby, energetická trieda A. Celková rozloha je 116 m2 a zahŕňa obývaciu izbu, jedáleň, kuchynský kút, 2 spálne, kúpeľňu a WC. K apartmánu patrí tiež veľký balkón, odkiaľ je nádherný výhľad na celé Dolomity, ďalej časť záhrady, 1 kryté parkovacie státie a 1 vonkajšie parkovacie miesto. Za príplatok je možné doobjednať tradičný krb alebo kachle. V apartmáne je inštalované podlahové kúrenie.

Zaujala Vás ponúkaná nehnuteľnosť? Radi Vám zodpovieme ďalšie otázky, či zaistíme prehliadku nehnuteľnosti v Taliansku. Kontaktujte nás.

V prípade záujmu o túto nehnuteľnosť nás prosím neváhajte kontaktovať:

Telefón: +421 949 88 00 75 
+420 734 44 50 94
Email: info@rellox.sk

Hot tips | Máme pre Vás pripravených viac než 6000 nehnuteľností z celého sveta Kompletná ponuka

Chcem dostávať ponuky a novinky o (zahraničných) realitách zadarmo priamo na môj e-mail: