Útulný rodinný apartmán s výhľadom vo Val di Fiemme

Referenčné číslo: VG18748
Krajina: Taliansko
Región: Dolomity
Mesto: Val di Fiemme
Typ reality: Byt/Apartmán
Veľkosť: 80.00 m2
 
Cena:


Nezáväzný dopyt

Útulný rodinný apartmán so zariadením v podobe vkusného nábytku a elektrospotrebičov. Krásny výhľad na vrcholky Dolomitov. K dispozícii spoločná záhrada. Parkovacie miesto v cene.

Iba pár metrov od centra mestečka Cavalese, ktoré leží v srdci lyžiarskeho areálu Val di Fiemme, v skvelej dostupnosti obľúbeného a známeho lyžiarskeho areálu, ponúkame útulný apartmán na predaj. Jedná sa o byt v skvelom stave, ktorý je ihneď pripravený na nasťahovanie. Je vybavený moderným nábytkom a funkčnými elektrospotrebičmi (chladnička, sporák, elektrická rúra). Apartmán má rozlohu 80 m2. Skladá sa z obývacej časti s dostatkom priestoru pre posedenie pre celú rodinu, kuchyňa s jedálenskou časťou a ďalej 3 spální. Dve priestranné spálne sú s manželskou posteľou a tretia spálňa je vhodná pre deti - s poschodovou posteľou. Vo všetkých izbách je dostatok miesta pre uloženie osobných vecí a oblečenia. Pre najvyšší komfort a súkromie sú v byte 2 sociálne zariadenia s kúpeľňou. Apartmán sa nachádza na prízemí, má vlastný vchod a je možné využívať krásnu záhradu patriacu k objektu. V cene je parkovacie státie.

Údolie Val di Fiemme je považované za "Bránu Dolomitov". Vyznačuje sa slnečným počasím, širokými zjazdovkami a kulinárskymi špecialitami. Vďaka skipasu Dolomity Superski sa dá lyžovať každý deň v inom stredisku. Pre rodiny sú prichystané ideálne jednoduché až stredne ťažké carvingové svahy, športovci si užijú príkrytú 6 km dlhú čiernu zjazdovku Olympia v Alpe Cermis a severné svahy v Alpe Lusia. Mimoriadnu snehovú istotu majú zjazdovky v Passo Rolle.

V prípade záujmu o túto nehnuteľnosť nás prosím neváhajte kontaktovať:

Telefón: +421 949 88 00 75 
+420 734 44 50 94
Email: info@rellox.sk

Hot tips | Máme pre Vás pripravených viac než 6000 nehnuteľností z celého sveta Kompletná ponuka

Chcem dostávať ponuky a novinky o (zahraničných) realitách zadarmo priamo na môj e-mail: