Lokality pre nákup nehnuteľností v Taliansku

Toskánsko

Toskánsko je výnimočnou destináciou pre milovníkov tradičných talianskych mestečiek v rustikálnom štýle, skvelej gastronómie, toskánskych vín a bohatej histórie. Aj cez svoju obľúbenosť si Toskánsko stále zachováva svoj pôvodný ráz a genius loci. V Toskánsku je obmedzená nová výstavba, čo je spolu s exkluzivitou miesta, jedným z dôvodov, prečo sú tu nehnuteľnosti pomerne drahé. Aj tu platí všeobecná poučka, že čím bližšie k moru, tým sú nehnuteľnosti drahšie.

Priamo pri mori sa nachádzajú vyhlásené prímorské letoviská, napr Forte dei Marmi, Marina di Pietrasanta, Monte Argentario a ďalšie. Ceny apartmánov sa tu pohybujú od cca 300.000 EUR a menších domov od cca 600.000 EUR.

Sardínia

Sardínia je jednou z najobľúbenejších oblastí pre investorov do rekreačných nehnuteľností. A aj keď je Sardínia relatívne malým ostrovom, je tu pomerne široká ponuka nehnuteľností v rôznych oblastiach, ktoré sa od seba výrazne líšia. V severovýchodnej oblasti ostrova sa nachádzajú vyhlásené a exkluzívne letoviská ako Porto Cervo, Porto Rotondo, golfové ihrisko Pevero Golf Club, Golfo Aaranci a ďalšie. V ponuke sú exkluzívne vily v cene od cca 1 mil EUR. Výhodou je blízka vzdialenosť od medzinárodného letiska v Olbii.

V severnej časti ostrova nájdete tiež krásne miesta - Palau, Baia Santa Reparata, Santa Theresa Gallura, La Maddalena a ďalšie - a nehnuteľnosti sú priemerne o niečo lacnejšie ako na severovýchode. Ak budete pokračovať ďalej pozdĺž pobrežia na západ, dostanete sa až na Costa Paradiso. Táto oblasť je zase o niečo lacnejšia a apartmánky je tu možné kúpiť už od cca 120.000 EUR. Spoločnosť Rellox však ponúka nehnuteľnosti na celom ostrove, vrátane južného pobrežia.

Liguria

Talianska Ligurská Riviéra susedí so známejšou Francúzskou Riviérou. Centrom Ligúrie je prímorské letovisko Bordighera a San Remo. Najmä Bordighera je ideálnym miestom pre letné pobyty pri mori. Krásne historické centrum s promenádou pozdĺž pobrežia, stredomorská flóra a vonkajšie záhradky pri reštauráciach a kaviarniach ... Vzhľadom k svahovitému pobrežiu, má veľa domov a apartmánov v  oblasti výhľad na more. Radi Vám pripravíme vhodné ponuky nehnuteľností v Ligúrii.

Oblasť severných jazier

Jednou z najobľúbenejších oblastí v Taliansku pre rekreáciu je región v severnej časti Talianska pri jazerách Lago di Garda, Lago di Como či Lago Maggiore. Krásna príroda so subtropickou flórou, vodné plochy jazier a horské masívy, ktoré sa zvažujú k jazerám - to je magické kúzlo miesta, ktoré priťahuje v lete i v zime. Rellox v oblasti talianskych jazier ponúka nehnuteľnosti na predaj - apartmány, radové domy i samostané domy a exkluzívne vily.

Jadranské pobrežie

Región pri východnom pobreží Talianska láka ľudí najmä do svojich prímorských letovísk, ako Lignano alebo Ravenna. Ceny menších apartmánov začínajú na cca 150.000 - 200.000 eur.

Južné Taliansko

Pre úplnosť ponuky nájdete v databáze nehnuteľností spoločnosti Rellox taktiež reality v južnom Taliansku - najmä v Kalábrii. Ceny nehnuteľností sú tu v porovnaní so severným Talianskom veľmi priaznivé.

Chcem dostávať ponuky a novinky o (zahraničných) realitách zadarmo priamo na môj e-mail:

Hot tips | Máme pre Vás pripravených viac než 6000 nehnuteľností z celého sveta Kompletná ponuka

Chcem dostávať ponuky a novinky o (zahraničných) realitách zadarmo priamo na môj e-mail: