Apartmán v centre mesta Moena

Referenčné číslo: VG19905
Krajina: Taliansko
Región: Dolomity
Mesto: Moena
Typ reality: Byt/Apartmán
Veľkosť: 90.00 m2
 
Cena:
370.000 € (EUR, USD, CHF, AED)

Nezáväzný dopyt

Ponúkame krásny apartmán v centre Moena v samom srdci údolia Val di Fassa. Moena je nazývaná vílou Dolomitov pre ružovo sfarbené dolomitské vrcholy pri východe a západe slnka. Leží v nadmorskej výške 1100 metrov a má približne 2000 obyvateľov. Lokalita získala za podporu udržateľného cestovného ruchu ocenenie Green Destinations Awards. V turistickej sezóne je sem povolený vstup len pešo či alternatívnymi dopravnými prostriedkami (elektrické bicykle a pod.).

Oblasť je celoročne obľúbená medzi milovníkmi outdoorových športov. V lete môžete využiť nespočet turistických a cyklistických trás obklopených kvetnatými zelenými pláňami s úžasným výhľadom na horský masív. V zime vás nadchnú zasnežené dolomitské vrcholy Sella, Catinaccio a Latemar. Zalyžovať si môžete v známom lyžiarskom stredisku Alpe Lusia. Oblasť je vyhľadávaná tiež medzi bežkármi, ktorí si užívajú nádherné trasy v stredisku Alochet len 2 km od priesmyku San Pellegrino. Priamo v Moena začína závod Marcialonga di Fiemme e Fassa, najvýznamnejší taliansky závod v bežeckom lyžovaní, ktorý sa koná každý rok v januári.

Ponúkaný apartmán sa nachádza v samom centre mesta v blízkosti barov, kaviarní a reštaurácií. Je umiestnený v 2. poschodí domu s výťahom. Jeho rozloha je cca 90 m2 a zahŕňa vstupnú chodbu, veľkú obývaciu izbu s jedálňou a kachľami, kuchyňu, 1 dvojlôžkovú spálňu s poschodovou posteľou, kúpeľňu, veľkú spálňu a 2 balkóny. K apartmánu nepatrí žiadne parkovacie miesto. V blízkosti je možné využiť verejné bezplatné parkovisko. Pri dome sa nachádza aj zastávka skibusu, takže po celú dobu pobytu nie je potreba auto využívať. Dom, v ktorom sa apartmán nachádza, bol postavený v roku 2000.

V okolí sa nachádza fitnes centrum, wellness centrum, futbalové ihrisko, multifunkčné športoviská, tenisové kurty, cyklotrasy, detské ihrisko, materská a základná škola, kaviarne, lyžiarske centrum, lekáreň, pekáreň, obchody a supermarkety.

Zaujala Vás ponúkaná nehnuteľnosť? Radi Vám zodpovieme ďalšie otázky, či zaistíme prehliadku nehnuteľnosti v Taliansku. Kontaktujte nás.

V prípade záujmu o túto nehnuteľnosť nás prosím neváhajte kontaktovať:

Telefón: +421 949 88 00 75 
+420 734 44 50 94
Email: info@rellox.sk

Hot tips | Máme pre Vás pripravených viac než 6000 nehnuteľností z celého sveta Kompletná ponuka

Chcem dostávať ponuky a novinky o (zahraničných) realitách zadarmo priamo na môj e-mail: