Krásny podkrovný apartmán v srdci Val di Fassa

Referenčné číslo: VG19904
Krajina: Taliansko
Región: Dolomity
Mesto: Moena
Typ reality: Byt/Apartmán
Veľkosť: 145.00 m2
 
Cena:
540.000 € (EUR, USD, CHF, AED)

Nezáväzný dopyt

Ponúkame krásny podkrovný apartmán na slnečnom mieste približne 800 metrov od centra Moen v samom srdci údolia Val di Fassa. Oblasť je celoročne obľúbená medzi milovníkmi outdoorových športov. V lete môžete využiť nespočet turistických a cyklistických trás obklopených kvetnatými zelenými pláňami s úžasným výhľadom na horský masív. V zime vás nadchnú zasnežené dolomitské vrcholy Sella, Catinaccio a Latemar. Zalyžovať si môžete v známom lyžiarskom stredisku Alpe Lusia. Oblasť je vyhľadávaná tiež medzi bežkármi, ktorí si užívajú nádherné trasy v stredisku Alochet len 2 km od priesmyku San Pellegrino. Priamo v Moena začína závod Marcialonga di Fiemme e Fassa, najvýznamnejší taliansky závod v bežeckom lyžovaní, ktorý sa koná každý rok v januári.

Podkrovný apartmán s priznanými trámami ohromí svojou rozlohou 145 m2. Apartmán zahŕňa obývaciu izbu s pecou, kuchyňu s jedálňou, 2 kúpeľne, 2 veľké dvojlôžkové spálne, 1 jednolôžkovú spálňu, priestor v medziposchodí, 2 komory, 2 balkóny s panoramatickým výhľadom, veľkú garáž, pivnicu a vonkajšie parkovacie miesto. V dome sa nachádza celkom 5 bytových jednotiek. Nedávno prešiel rekonštrukciou a je vo výbornom stave.

V okolí domu sa nachádza zastávka skibusu, fitnes centrum, wellness centrum, futbalové ihrisko, multifunkčné športoviská, tenisové kurty, cyklotrasy, detské ihrisko, materská a základná škola, kaviarne, lyžiarske centrum, lekáreň, pekáreň, obchody a supermarkety.

Zaujala Vás ponúkaná nehnuteľnosť? Radi Vám zodpovieme ďalšie otázky, či zaistíme prehliadku nehnuteľnosti v Taliansku. Kontaktujte nás.

V prípade záujmu o túto nehnuteľnosť nás prosím neváhajte kontaktovať:

Telefón: +421 949 88 00 75 
+420 734 44 50 94
Email: info@rellox.sk

Hot tips | Máme pre Vás pripravených viac než 6000 nehnuteľností z celého sveta Kompletná ponuka

Chcem dostávať ponuky a novinky o (zahraničných) realitách zadarmo priamo na môj e-mail: