Staňte sa majiteľom apartmánu či vily priamo na toskánskej vinici!

Referenčné číslo: MK19688
Krajina: Taliansko
Región: Toskánsko
Mesto: Sassofortino
Typ reality: Rodinný dom/Vila
Byt/Apartmán
Nové projekty
Investičné príležitosti
Veľkosť: 80.00 m2 - 160.00 m2
 
Cena:
255.000 € - 795.000 € (EUR, USD, CHF, AED)

Nezáväzný dopyt

Priamo na vinici! Kupujúci neplatí realitnú províziu!

Prajete si vlastniť nehnuteľnosť priamo na toskánskej vinici? Využite tejto vzácnej možnosti a zarezervujte si svoju novú nehnuteľnosť včas!

V jedinečnej polohe na kopcoch Maremma s nádherným výhľadom na Stredozemné more a ostrovy Elba a Giglio vzniká rezidencia apartmánov a víl. Vily sú už dokončené, apartmány budú v máji 2021. Celá vinica sa rozkladá na 100 ha. Ide o výnimočnú príležitosť vlastniť nehnuteľnosť priamo na vinici v Toskánsku.

Ako majiteľ nehnuteľnosti v tomto jedinečnom projekte sa nemusíte takmer o nič starať - všetko je pre Vás zabezpečené! Rezidencia ponúka hotelový servis ako sú služby recepcie (dohovoríte sa tu taliansky, anglicky, francúzsky, španielsky a nemecky), upratovanie, nákupy, taxi/ transfery a stravovacie služby. Ak budete mať záujem svoju nehnuteľnosť v dobe Vašej neprítomnosti prenajať, ani to nie je problém. Hotel sa o prenájom postará. Vaša nehnuteľnosť tak bude zastrešená kompletným hotelovým servisom a Vy sa môžete jazdiť do svojho apartmánu či vily iba rekreovať a do sýtosti ochutnávať výborné miestne víno a skvelú kuchyňu.

V rezidencii môžete využiť spoločný bazén zasadený do vinice. Môžete využiť lehátok - je len na Vás, či na nich budete ležať priamo pod toskánskym slnkom alebo radšej v tieni stromov. Z bazéna si môžete opäť vychutnať výhľad na Stredozemné more a na ostrovy Elba a Giglio.

Rezidencia je situovaná v pešej vzdialenosti od dvoch typických toskánskych dedín, kde nájdete obchody, bary, reštaurácie, banku, poštu, lekára a lekáreň.

Rezidencia je vzdialená 20 minút jazdy od mestečka Grosseto, 40 minút od Sieny a pláží a cca 2 hodiny jazdy od Ríma, Pisy a Florencie. Či už sa vydávate do Talianska za historickými a architektonickými pamiatkami, krásnou prírodou alebo za morom a plážami, vždy budete spokojní. Všetko je v dojazdovej vzdialenosti.

Aké nehnuteľnosti môžete vlastniť?

Vybrať si môžete medzi tromi typmi apartmánov s rozlohou 52, 97 a 152 m2 a vilou o rozlohe 160 m2.

  • Apartmán s jednou spálňou má rozlohu 52 m2 a nachádza sa na prvom poschodí. K apartmánu patrí zastrešená terasa o rozlohe 29 m2 a klasická terasa o rozlohe 27 m2. K dispozícii sú dva apartmány tohto druhu. Ku každému apartmánu patrí jedno parkovacie miesto.
  • Apartmán s dvoma spálňami má rozlohu 97 m2 a je situovaný na prízemí. Patrí k nemu lodžia o rozlohe 16 m2 a záhrada o rozlohe 49 m2. K dispozícii sú dva apartmány tohto druhu. Ku každému apartmánu patrí jedno parkovacie miesto.
  • Posledný typ apartmánu je apartmán s tromi spálňami. Má rozlohu 152 m2 a je mezonetový - rozkladá sa na prvom a druhom poschodí. Patrí k nemu lodžia o rozlohe 16 m2, zastrešená terasa 29 m2, klasická terasa 27 m2 a záhrada 49 m2. K apartmánu patria 2 parkovacie miesta.
  • Vily umiestnené na vinici sú vzdialené 5 minút chôdze od reštaurácie, spoločného bazénu a 10 minút chôdze od dedinky Sassofortino. Vily sú prístupné súkromnou alejou cyprusov, kde je možné aj zaparkovať. Vily sa skladajú z 3 spální a majú rozlohu 160 m2. V spálni v hornom poschodí si môžete užiť dostatku romantiky - je tu inštalovaný krb. Zo všetkých troch spální je umožnený vstup na súkromné terasy s výhľadom na vinicu a na Stredozemné more. Súčasťou víl je plne vybavená kuchyňa z masívneho dreva s modernými spotrebičmi Miele. V hale je inštalovaný krb. V prízemí sa francúzskymi oknami dostanete na záhradu s obľúbenými Toskánskymi bylinkami. Medze sa nekladú grilovaniu, odpočinku, to všetko v kulise nádherných výhľadov.

Zaujala Vás ponúkaná nehnuteľnosť? Radi Vám zodpovieme ďalšie otázky, či zaistíme prehliadku nehnuteľnosti v Taliansku. Spoločnosť Rellox ponúka nehnuteľnosť priamo od developera a kupujúci neplatí realitnú províziu.

V prípade záujmu o túto nehnuteľnosť nás prosím neváhajte kontaktovať:

Telefón: +421 949 88 00 75 
+420 734 44 50 94
Email: info@rellox.sk

Hot tips | Máme pre Vás pripravených viac než 6000 nehnuteľností z celého sveta Kompletná ponuka

Chcem dostávať ponuky a novinky o (zahraničných) realitách zadarmo priamo na môj e-mail: