Apartmány a vilka priamo pri zjazdoviek v talianskom Bormiu

Referenčné číslo: IM19303
Krajina: Taliansko
Región: Livigno & Bormio
Mesto: Bormio
Typ reality: Byt/Apartmán
Veľkosť: 75.00 m2
 
Cena:


Predané

V nedávno postavenom chaletu priamo u zjazdoviek v mestečku Bormio ponúkame na predaj niekoľko posledných apartmánov. Tento chalet z roku 2013 s celkom ôsmimi apartmánmi a pivnicou sa nachádza v oblasti San Pietro u cesty smerom na Bormio 2000. Apartmány síce nie sú zariadené, časť zariadenia si však kupujúci môže zvoliť podľa svojho vkusu. Sú pripravené na odovzdanie. Patrí k nim aj parkovacie miesto v garáži. Chalet sa radí do triedy energetickej náročnosti A.

Na predaj je tu poschodová vilka o rozlohe 115 m2 priľahlá k chaletu so záhradou. Ďalej jednoizbový apartmán o veľkosti 45 m2 na prízemí s veľkou terasou a záhradou a trojizbový apartmán o rozlohe 75 m2 s dvoma kúpeľňami, rozkladajúce sa na dvoch podlažiach.

V lyžiarskom areáli Bormio, kde sa v roku 2005 konali majstrovstvá sveta v alpskom lyžovaní, si na svoje prídu úplní začiatočníci aj skúsení lyžiari. Areál ponúka celkom 50 km prevažne červených zjazdoviek a prevýšenie necelých 1 800 m, a navyše môžete navštíviť aj jedno z najlepších lyžiarskych stredísk Taliansko Livigno, ktoré je odtiaľto ľahko dostupné autom aj skibusom. Náročný deň môžete zakončiť v termálnych kúpeľoch alebo využiť mnohých ďalších služieb, ktoré Bormio ponúka a medzi ktoré sa radí športová hala, zimný štadión, kino alebo obchody.

V prípade záujmu o túto nehnuteľnosť nás prosím neváhajte kontaktovať:

Telefón: +421 949 88 00 75 
+420 734 44 50 94
Email: info@rellox.sk

Hot tips | Máme pre Vás pripravených viac než 6000 nehnuteľností z celého sveta Kompletná ponuka

Chcem dostávať ponuky a novinky o (zahraničných) realitách zadarmo priamo na môj e-mail: